Melitta Solo & Perfect Milk, černá

800165

New product

Z automatických kávovarů, které umí připravit nejen kávu, ale také našlehat mléko, doporučujeme v této cenové relaci model Melitta Solo & Perfect Milk. Jeho použití je velmi jednoduché. Jeho design se hodí do každé kuchyně a výsledek připravené kávy je v porovnání s ostatními běžnými automatickými kávovary perfektní. 

More details

4 Items

Cena10 900 Kč tax incl.

More info

Pokud vybíráte automatický kávovar, toto je dobrá volba. Tento kávovar je vhodný pro náročné zákazníky - domácnosti i kanceláře.

INFORMACE UVEDENÉ VÝROBCEM:

Prostorově úsporný zázrak přinášející požitek z čerstvé kávy.
Zakuste požitek z čerstvé kávy v nové kompaktní velikosti: nový Melitta Solo & Perfect Milk se speciálním Systémem nejlepšího aroma. Solo & Perfect Milk zaujme také svou rozmanitostí: S praktickým Auto Cappuccinatore si můžete lehce připravit veškeré kávové speciality s mlékem, a to během okamžiku.

Kompaktní provedení, moderní design

Solo & Perfect Milk nastavuje nové standardy. Kubický tvar a zaoblené hrany jsou vizuálně působivé a natolik kompaktní, že pro něj naleznete vhodné místo takřka kdekoli.

Systém nejlepší aroma

Pečeť Aromasafe® umístěná na nádobě pro kávová zrna zajistí, že rozdílné chutě a aroma vašich kávových zrn jsou ještě lépe chráněny. Funkce Bean to Cup znamená, že je čerstvě namleto pouze potřebné množství kávových zrn a poté ihned zpracováno. A nakonec unikátní proces extrakce (A. E. S.) zajistí, že se čerstvě namletá káva před vlastním varem zahřeje, čímž se uvolní aroma a chuť kávy se příjemně rozvine ve vašem šálku.

Auto Cappuccinatore

Praktický koncept Auto Cappuccinatore je zárukou perfektní mléčné pěny. Ale může udělat ještě víc: může ohřívat mléko i vodu, například pro lahodné kakao nebo čaj.

Volba dvou šálků

S pomocí volby dvou šálků můžete připravit dva šálky vaší oblíbené kávy najednou.

Jednoduché použití

Jednoduchý operační panel s integrovaným displejem symbolů je zredukován jen na to podstatné a ovládání je tak hračka. Zvolte si velikost šálku jednoduše pomocí třech přednastavených produktových tlačítek (malý, střední a velký).

Vyjímatelná varná jednotka

Praktické a lehké odejmutí varné jednotky činí čištění velmi jednoduché. Vnitřek kávovaru může být taktéž vyčištěn.

Výškově nastavitelná tryska

Tryska z kávovaru Solo & Perfect Milk je výškově nastavitelná a je tak vhodná pro všechny velikosti šálků či sklenic až do výšky 135 mm.

Podpora úspory energie

Díky programovatelnému režimu úspory energie, nastavitelnému automatickému vypínání a 0-wattovému vypínači pro ruční vypnutí, disponuje Solo & Perfect Milk úsporným balíčkem odpovídajícím požadavkům dnešní doby.

Čištění/odvápnění

Solo & Perfect Milk přímo na displeji indikuje, kdy by měl být přístroj vyčištěn či odvápněn. Čistící programy mohou být jednoduše spuštěny pomocí menu.